PIEDZĪVOT MUZEJU | EXPERIENCE A MUSEUM
JŪRMALA, LATVIJA, 02.07.2022

Piedzīvot muzeju. Raiņa un Aspazijas vasarnīca. Vasaras rīts.
Otas un pastkartes. Mīlestība. Starp dzejniekiem. Dziļi sirdī. Uz papīra.
Riga Sketching School aicina uz meistarnīcu Raiņa un Aspazijas vasarnīcā Jūramlā
2 jūlijā aicinām iegrimt muzeja stāstā, sajust koka vasarnīcas šarmu un uzzīmēt savu pastkaršu kolekciju. Mums zīmēšana ir cits veids kā uztvert pasauli.
Aspazija saka "ikdienā arī ir zelts, tikai to atroc" - mums šis zelts slēpjas līnijās un krāsās. Kas palīdz ieraudzīt daudz vairāk un sajust dziļāk. Ļauties savai iekšējai balsij, kamēr "brīvs, kam dūša brīvam būt" (Rainis).
Darbnīcas laikā pastāstīsim, kā mēs izvēlamies, ko zīmēt un kā zīmējam ar akvareļiem. Darbnīca paredzēta pieaugušajiem ar un bez priekšzināšanām skicēšanā.

Programma
Norises vieta: Raiņa un Apazijas vasarnīca, Jāņa Pliekšāna iela 5/7, Jūrmala
Sestdiena - 02.07.2022
-
10:30 - 11:00 - Skicēšana kā dzīvesvieds - lekcija un ievads
-
11:00 - 13:00 - Piedzīvot muzeju: Agneses Aljēnas un Mašas Zurikovas akvareļu skiču pastkaršu viedošanas darbnīca
Vietu skaits ierobežots, lūgums veikt reģistrāciju iepriekš.
Dalības maksa:
- 48 EUR (materiāli un ieeja muzejā ir iekļauti cenā)
Mesitarnīcā var piedalīties dalībnieki ar un bez zīmēšanas priekšzināšanām. Mēs palīdzēsim tiem, kas skicē pirmo reizi un ar prieku dalīsimies ar savu pieredzi ar tiem, kas jau kādu laiku zīmē.
Valodas: Latviešu un, ja nepieciešams, angļu
Komanda
